Program do windykacji należności

Monitorowanie płatności jeszcze nigdy nie było tak proste! Nowoczesny program do skutecznej windykacji należności usprawnia proces rozliczania z dłużnikami, pozwalając na szybkie przywrócenie płynności finansowej. Dzięki jego wykorzystaniu postępowanie windykacyjne będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z określonymi wymogami.

Program do windykacji należności Vindykator to propozycja przede wszystkim dla firm zajmujących się regulacją należności, kancelarii prawnych , a także dla przedsiębiorstw. Całe postępowanie znajduje się w jednym systemie, dzięki czemu dane dłużników, wierzycieli, terminy, wysłane pisma oraz informacje o podjętych już działaniach stają się uporządkowane i przejrzyste. Kontrolowanie terminowości spłat, lista rozliczeń, ewidencja kontaktów ? to tylko niektóre zalety korzystania z systemu

Dodatkowe funkcjonalności, takie jak masowe generowanie pism czy tworzenie pełnej historii podjętych czynności optymalizują obsługę działań windykacyjnych. Moduł online umożliwia udostępnianie informacji o prowadzonych sprawach. Czytelny interfejs pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenie oraz monitorowanie danych. Program do windykacji automatycznie obliczy wartość zadłużenia,   określi kwotę główną oraz odsetki – bez ryzyka popełniania błędu.

Wybierając aplikację Vindykator, stawiasz na skuteczność, oszczędność czasu i pieniędzy.