Efektivo

O nas

Firma Efektivo Sp. z o.o. istnieje nieprzerwanie na rynku od 2011 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ząbkach k. Warszawy, ale obszarem swojego działania obejmuje całą Polskę. Od początku (najpierw pod nazwą Vision Consulting) tworzymy, rozwijamy się i oddajemy w Państwa ręce oprogramowanie dedykowane Kancelariom komorniczym.
Naszym atutem jest doświadczenie i znajomość problemów kancelarii, związanych z czasochłonnymi, powtarzalnymi procesami. W ostatnim czasie, ze względu na duże zapotrzebowanie rynku postanowiliśmy szczególnie wesprzeć oferowane oprogramowanie i dostosować je do potrzeb Klientów oraz ciągle zmieniających się przepisów prawa.

Wizja firmy:

Dążymy do stworzenia firmy, która swój rozwój upatruje w poprawie jakości pracy klientów. Stawiamy sobie wysokie wymagania i cele, aby nasza wizja stała się rzeczywistością. Chcemy, aby

Pracownicy

 mieli ciekawe miejsce pracy, które stwarza możliwości i rozwija ich profesjonalny potencjał,

Klienci i partnerzy

 utrzymywali z nami długotrwałe relacje oparte na pełnej satysfakcji,

Zyski

 prowadziły do zrównoważonego rozwoju finansowego, który pozwoli na utrzymanie wysokiej jakości produktów i usług.

Misja firmy:

Koncentrujemy się na Klientach. Wykorzystujemy naszą najlepszą wiedzę i kompetencje, aby tworzyć rozwiązania technologiczne, które poprawiają skuteczność Kancelarii komorniczych.

Realizując misję i wizję firmy kierujemy się następującymi wartościami:

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE:

 Uważnie wsłuchujemy się w rynek. Koncentrujemy się na potrzebach Klientów. Łączymy naszą unikalną wiedzę i umiejętności z oczekiwaniami branży. Zależy nam, aby oferowane produkty i usługi spełniały najwyższe standardy oraz realnie wspierały efektywność pracy Kancelarii komorniczych.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ:

 We wszystkich aspektach naszej działalności postępujemy rzetelnie i transparentnie. Jesteśmy elastyczni, chętnie dzielimy się wiedzą, proponujemy bezpłatne testy i szkolenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i usługi wobec Klientów oraz Partnerów biznesowych.

TROSKA O JAKOŚĆ:

 Wierzymy, że jakość wpływa na satysfakcję i buduje długotrwałe relacje, dlatego nie poprzestajemy na tworzeniu wysokiej jakości aplikacji, ale dążymy do zapewnienia najlepszych standardów obsługi Klienta. Naszą ambicją jest podejście indywidualne.


Opracowujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne, które w znaczący sposób ulepszają procesy organizacyjne oraz redukują koszty. Każdorazowo analizujemy wartości dodane naszych rozwiązań, aby móc z pełną satysfakcją oddać je w Państwa ręce. Konsekwentnie kierujemy się w swej działalności założonymi wartościami. Stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, co ugruntowało nas na znaczącym miejscu wśród Polskich producentów oprogramowania.

Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów informatycznych. Wierzymy, że proponowane przez nas rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania i dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów.

Efektivo Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 1
05-091 Ząbki

tel. 516 720 747
e-mail: pomoc@efektivo.pl