22 100 14 59 pomoc@efektivo.pl
22 100 14 59 pomoc@efektivo.pl Formularz kontaktowy

O nas

Firma Efektivo Karol Dobek istnieje nieprzerwanie na rynku od 2011 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ząbkach k. Warszawy, ale obszarem swojego działania obejmuje całą Polskę. Od początku (najpierw pod nazwą Vision Consulting) tworzymy, rozwijamy się i oddajemy w Państwa ręce oprogramowanie dedykowane Kancelariom komorniczym.
Naszym atutem jest doświadczenie i znajomość problemów kancelarii, związanych z czasochłonnymi, powtarzalnymi procesami. W ostatnim czasie, ze względu na duże zapotrzebowanie rynku postanowiliśmy szczególnie wesprzeć oferowane oprogramowanie i dostosować je do potrzeb Klientów oraz ciągle zmieniających się przepisów prawa.

Misja firmy:

Koncentrujemy się na Klientach. Wykorzystujemy naszą najlepszą wiedzę i kompetencje, aby tworzyć rozwiązania technologiczne, które poprawiają skuteczność Kancelarii komorniczych.

Wizja firmy:

Dążymy do stworzenia firmy, która swój rozwój upatruje w poprawie jakości pracy klientów. Stawiamy sobie wysokie wymagania i cele, aby nasza wizja stała się rzeczywistością. Chcemy, aby

  • Pracownicy mieli ciekawe miejsce pracy, które stwarza możliwości i rozwija ich profesjonalny potencjał,
  • Produkty i usługi oferowały najwyższą jakość, co wymiernie poprawi efektywność pracy Kancelarii komorniczych,
  • Klienci i partnerzy utrzymywali z nami długotrwałe relacje oparte na pełnej satysfakcji,
  • Zyski prowadziły do zrównoważonego rozwoju finansowego, który pozwoli na utrzymanie wysokiej jakości produktów i usług.

Efektivo - Oprogramowanie dla kancelarii komorniczych

Realizując misję i wizję firmy kierujemy się następującymi wartościami:
PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE: Uważnie wsłuchujemy się w rynek. Koncentrujemy się na potrzebach Klientów. Łączymy naszą unikalną wiedzę i umiejętności z oczekiwaniami branży. Zależy nam, aby oferowane produkty i usługi spełniały najwyższe standardy oraz realnie wspierały efektywność pracy Kancelarii komorniczych.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WIARYGODNOŚĆ: We wszystkich aspektach naszej działalności postępujemy rzetelnie i transparentnie. Jesteśmy elastyczni, chętnie dzielimy się wiedzą, proponujemy bezpłatne testy i szkolenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i usługi wobec Klientów oraz Partnerów biznesowych.
TROSKA O JAKOŚĆ: Wierzymy, że jakość wpływa na satysfakcję i buduje długotrwałe relacje, dlatego nie poprzestajemy na tworzeniu wysokiej jakości aplikacji, ale dążymy do zapewnienia najlepszych standardów obsługi Klienta. Naszą ambicją jest podejście indywidualne.

Opracowujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne, które w znaczący sposób ulepszają procesy organizacyjne oraz redukują koszty. Każdorazowo analizujemy wartości dodane naszych rozwiązań, aby móc z pełną satysfakcją oddać je w Państwa ręce.
Konsekwentnie kierujemy się w swej działalności założonymi wartościami. Stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, co ugruntowało nas na znaczącym miejscu wśród Polskich producentów oprogramowania.
Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów informatycznych. Wierzymy, że proponowane przez nas rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania i dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów.