Efektivo

Nowości w wersji 1.2.25, 1.2.26

Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności do Efektywnego Komornika. Są to m.in. badanie ważności klucza REGON API GUS, protokół z Analizy WUD-1K czy możliwość selekcjonowania w niej spraw czynnych.

  • Badanie ważności klucza REGON API GUS – pamiętamy o aktualizacji za Ciebie. 

Wprowadziliśmy mechanizm badania ważności klucza REGON API GUS. Nie będziesz musiał dbać o jego aktualizację i pisać w tej sprawie maili do GUS. Teraz nasz program sprawdzi, czy posiadany klucz jest ważny, jeśli jest taka potrzeba zaktualizuje go, porówna i zsynchronizuje z tym zapisanym w bazie komornika. Ta zmiana usprawni procesy związane z pozyskiwaniem danych z rejestru REGON w modułach Easy Job, ZUS oraz Wirtualny Asesor. 

  • Dodanie protokołu z Analizy WUD-1K – szybszy, bardziej czytelny dostęp do danych.

Do historii sprawy dodaliśmy protokół z przeanalizowanej przez nas odpowiedzi OUD. Dzięki temu, wszystkie informacje będą widoczne w zwięzłej formie bez konieczności przeglądania dokumentu.

  • Konfiguracja raportu Analiza WUD-1K – wyselekcjonowanie spraw czynnych.

Na wniosek Komornik Sądowej dodaliśmy opcję konfiguracji raportu Analiza WUD-1K. Dzięki temu masz możliwość wykonania operacji wyłącznie dla spraw czynnych, co zdecydowanie przyśpieszy proces. Ułatwia to robienie zajęć poprzez wyeliminowanie spraw umorzonych lub zakończonych, a także przyspiesza wykonywanie raportu, szczególnie przy pierwszym uruchomieniu.

  • Nowe pole w raporcie Nieodebrane zajęcia – większa precyzja danych w raporcie.

Odpowiadając na potrzebę użytkowników, dodaliśmy pole, pozwalające na spersonalizowanie raportu poprzez wprowadzenie wielu nazw zajęć, jakie są stosowane w Twojej kancelarii. Dzięki tej funkcjonalności zestawienie będzie zawierało bardziej precyzyjne dane.

  • Akcja serwisowa – pewność w analizie dokumentów. 

Umożliwiliśmy wykonanie ponownej analizy Odpowiedzi z ZUS w zadanym przedziale czasowym. Dzięki temu możesz samodzielnie ponowić analizę wcześniej zaimportowanych dokumentów, w przypadku dodania nowych funkcji badających te odpowiedzi lub jeśli podejrzewasz, że analiza nie wykonała się poprawnie.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami i propozycjami dotyczącymi tych oraz przyszłych zmian na naszym forum sugestii: https://efektivolex.sugester.pl/forum

Zawsze chętnie słuchamy uwag i potrzeb naszych klientów z radością odpowiadamy na nie odpowiednimi rozwiązaniami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *